Столик дитячий Step2 Mighty My Size 854400

Столик дитячий Step2 Mighty My Size

Краща ціна: 2975.00 грн.

Бренд: Step2, США

Дитячий столик зі стільцями Step2 Mighty My Size Table & Chairs Set, 854400. Пластиковий. Від 2 до 6 років.

Набір зі столика та стільців Mighty My Size робить все! Цей набір столів та стільців для дітей міцний та довговічний, ідеально підходить для творчості, перекусів, читання та багато іншого. Легка конструкція та дизайн цього набору дозволяє малюкам самостійно підтягувати стілець. Малюкам сподобається мати власний набір столів, як це роблять їхні дорослі моделі для наслідування.

Незалежно від того, щоб добудувати ресторан на кухні, або додати до ігрової кімнати закусочну, цей набір невеликий і потужний, здатний задовольнити різноманітні потреби. Помітні особливості включають два стільці, які акуратно закладаються під стіл, легко стираються поверхні для швидкого прибирання та велику стільницю для різноманітних розважальних заходів.

Міцний та міцний дитячий стіл та стілець можна використовувати круглий рік, всередині та зовні. Велика стільниця зручно вміщує двох малюків, пропонуючи достатньо місця для ремесел, ігор, забарвлень, часу на перекуси тощо. Легка конструкція дозволяє малюкам самостійно пересувати стільці, розвиваючи почуття незалежності та успіху. Максимальне навантаження стільця: 22.5 кг.

Набір для стільців та стільців для малюків відрізняється неперевершеною міцністю та довговічністю, що робить його чудовим для спокою під час гри та простого догляду. Просто витріть пластикові поверхні після того, як ви проведете розважальну програму, і цей дитячий стіл і стілець прослужать довгі роки. Легко чистити: використовуйте дезінфікуючі серветки або побутові чистячі засоби, коли захочете.

Комплектація:

  • стіл;
  • два стільці.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Овал2975.00 грн.