Столик дитячий Step2 Great Creations Art Center 869899

Столик дитячий Step2 Great Creations Art Center

Краща ціна: 5985.00 грн.

Бренд: Step2, США

Дитячий столик для малювання Step2 Great Creations Art Center, 869899. Пластиковий. Від 3 до 7 років.

Маленькі художники мають так багато можливостей для вивчення за допомогою 360-градусної творчої гри для розваг у мистецькому центрі Great Creations! Малюки можуть сидіти за вбудованим письмовим столом, щоб використовувати плоску дошку для малювання та фарбування, і піднімати її, щоб відкрити додаткове місце для зберігання спеціальних книг та шедеврів. Для художників, які вважають за краще стояти під час роботи, вони можуть вибрати мольбертний бік, щоб продовжити веселощі. Двосторонній мольберт включає дошку та дошку, а також затиск для відображення ілюстрацій. І не забувайте про достатній простір для зберігання, де є місце для всього - у цьому арт-центрі є висувні контейнери, а також дві чашки, які закріплюються на боках столу, та мольбертний лоток для зберігання припасів поблизу.

360-градусна творча арт-станція ідеально підходить для маленьких художників, щоб вони могли грати разом із багатьма засобами для вибору (предмети мистецтва в комплект не входять). Двосторонній мольберт має дошку з одного боку, а дошку для маркерів для сухого стирання - з іншого.

Стільчик дозволяє дітям сідати, малюючи на робочому столі дошки, і тримати зайві предмети в приміщенні для зберігання під ним. Максимальне навантаження: 34 кг.

Ця повністю обладнана дитяча художня станція з тоннами місця для зберігання зберігає доступні речі для всіх, незалежно від станції, на якій вони працюють, включаючи формовані гачки для підвішування фартухів! Коли закінчиться розвага під час відтворення, покажіть шедеври з двома включеними художніми кліпами та поверніть знімний лоток та контейнери у призначені для них місця.

Цей стіл дитячого художнього центру відрізняється неперевершеною міцністю та довговічністю, що робить його чудовим для спокою під час ігор та простого обслуговування.

Міцна пластикова конструкція полегшує прибирання, просто витріть арт-станцію, щоб вона була готова до наступного разу. Легко чистити: використовуйте дезінфікуючі серветки або побутові чистячі засоби, коли захочете.

Комплектація:

  • арт-станція зі стільницею та лавкою;
  • художні затискачі;
  • двосторонній мольберт;
  • висувні контейнери;
  • дві чашки;
  • знімний арт-кедді.

Розміри: 114,3x100,3x67,3 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Овал5985.00 грн.