Столик дитячий Step2 Flip&Doodle Teal&Lime 836500

Столик дитячий Step2 Flip&Doodle Teal&Lime

Краща ціна: 3990.00 грн.

Бренд: Step2, США

Дитячий столик для малювання Step2 Flip&Doodle Easel Desk with Stool™ - Teal&Lime, 836500. Пластиковий. Від 2 до 6 років.

Творіть за допомогою мольбертного столу Step2 Flip&Doodle with Stool! Легкий дизайн цього набору центрів активності дозволяє дітям підтягнути табурет і приступати до роботи, створюючи власні шедеври. Середні та великі контейнери тримають предмети мистецтва в межах досяжності, є також формовані піддони над і під поверхнею столу для додаткового місця для зберігання. Використовуйте задню зону зберігання для зберігання книг, паперу, блокнотів тощо. Переверніть поверхню столу вгору, щоб відкрити магнітну дошку для сухого стирання та скріпку, які чудово підходять для вертикального використання та для демонстрації ілюстрацій. Подвійний дизайн має вертикальний мольберт, який складається в робочий стіл.

Висота табуретки: 29,8 см. Максимальне навантаження 34 кг.

Формовані лотки організовують зберігання в межах досяжності. Місце для зберігання включає різні контейнери та задню частину для книг та папок.

Цей стіл дитячого художнього центру відрізняється неперевершеною міцністю та довговічністю, що робить його чудовим для спокою під час ігор та простого обслуговування.

Легко чистити: використовуйте дезінфікуючі серветки або побутові чистячі засоби, коли захочете!

Комплектація:

  • художній стіл;
  • мольберт з підставою;
  • 2 великі ящики;
  • 2 середні ящики;
  • табурет.

Розміри стола: 66x60,3x48,3 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Овал3990.00 грн.