Столик дитячий Step2 Deluxe Art Master Desk 702599

Столик дитячий Step2 Deluxe Art Master Desk

Краща ціна: 5250.00 грн.

Бренд: Step2, США

Дитячий столик Step2 Deluxe Art Master Desk, 702599. Пластиковий. Від 3 до 7 років.

Дитячий художній стіл Step2 - це міцна арт-студія з великою кількістю місця для зберігання та робочим місцем для створення різноманітних шедеврів. Deluxe Art Master Desk має підняту полицю та вертикальні бічні контейнери для зберігання предметів мистецтва, етюдників, паперу та інших предметів першої необхідності для художників. Маленькі художники мають достатньо місця для розкладання на великому робочому столі із формованими канавками, щоб посуд для письма та фарбування знаходився поруч.

Підніміть відповідний стілець, клацніть на підсвічуванні настільного столу та займіться творчістю з папером та фарбами, або скористайтеся дошкою настільного ПК із маркерами сухого стирання для швидких ескізів. Дошка також відкривається в іншу зону зберігання внизу, тож у них завжди буде місце для зберігання завершених ілюстрацій.

Максимальне навантаження стільця: 34 кг.

Художнє мистецтво спонукає дітей до самовираження та творчої думки для вирішення проблем, а також розвивати свою дрібну моторику, стискаючи пензлі, крейди та фломастери. Нехай творча гра починається! Начіпна дошка для малювання забезпечує гладку робочу область та зручне додаткове зберігання.

Організуйте товари для мистецтва з піднятою полицею, вертикальними ящиками для зберігання та формованими настільними кубіками та канавками (художні матеріали не входять). Натисніть на настільне освітлення, розташоване під піднятою полицею, щоб освітлити робочу область (потрібні 3 батареї AAA, не входять в комплект).

Вивчення мистецтва допомагає дітям самовиражатися та залучати свою уяву. Просто спостерігайте, що вони створять за допомогою цього мистецького столу та набору!

Художній центр для дітей відрізняється неперевершеною міцністю та довговічністю, що робить його чудовим для спокою під час ігор та простого обслуговування.

Легко чистити: використовуйте дезінфікуючі серветки або побутові чистячі засоби, коли захочете.

Комплектація:

  • художній стіл з ніжками;
  • настільна полиця зі світлом;
  • стілець.

Розміри стола: 79,4x90,2x51,4 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Овал5250.00 грн.