Столик дитячий Art&Play Трансформер 2 в 1 AP-LGM

Столик дитячий Art&Play Трансформер 2 в 1

Краща ціна: 5300.00 грн.

Бренд: Art&Play, Україна

Дитячий столик для роботи з конструктором Art&Play Трансформер 2 в 1, AP-LGM. Від 3 до 12 років.

Розмір поверхні для роботи з конструктором не менше 1000х500мм.

Кришка-трансформер з полем для використання конструкторів високої якості та малювання маркерами.

Великий кишеня для зберігання конструкторів, об'єднання об'ємом не менше 35л.

Металеві регульовані ніжки, що монтуються та демонтуються без використання будь-якого інструменту. Завдяки такій конструкції, стаціонарний стіл можна легко змінити на мобільну версію планшета для роботи із конструктором та, при нагоді, використовувати конструкцію 2 в 1: планшет і стіл.

Максимальна висота металевих ніжок H=71см + 5 см для регулювання горизонту, що особливо цінно за умови нерівної підлоги в приміщеннях! При замовленні можна вказати потрібну висоту ніжок від 10 до 71см або дозамовити додатковий комплект ніжок іншої висоти та будь-коли легко та зручно змінювати висоту столу без використання будь-якого інструменту (враховуйте висоту стільниці 8см).

Матеріал каркаса виготовлений із натурального дерева - 100% екологічно стійкого матеріалу - відновлених лісових масивів. Дерево жінці, шліфоване, не виділяє смол, задирки виключені. Додатково дерев'яний каркас ретельно зачищено вручну, що забезпечує ідеальну гладкість поверхні та пофарбований захисним покриттям високої якості, яке не має запаху. Покриття екологічне, антиалергенне, придатне для дитячих іграшок.

Дерев'яний каркас має дуже привабливий та естетичний вигляд (не містить на видимій поверхні пластикових заглушок та шурупів). За бажанням, можливе фарбування каркаса в інший тон (дуб, червоне дерево, горіх, палісандр, тік, сосна) або будь - який інший колір. Із застосуванням особливої техніки фарбування, стіл для роботи з конструктором Art&Play® відображає фантастично красиву текстуру дерева.

Матеріал стільниці: натуральне дерево.

Матеріал опор: хромована сталь.

Гарантія 12 місяців.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Art&Play5300.00 грн.