Столик дитячий Алеана Абетка англійська оливковий 151111014

Столик дитячий Алеана Абетка англійська оливковий

Краща ціна: 444.50 грн.

Бренд: Алеана, Україна

Дитячий столик Алеана Абетка англійська оливковий, 151111014. Пластиковий. Від 2 до 6 років.

Стіл-абетка - це відмінний подарунок дитині. Він виглядає яскраво і цікаво, що відразу ж приверне увагу малюка. Кожен раз граючи за цим столом, дитина буде бачити перед собою англійський алфавіт і цифровий ряд від одного до десяти. Несвідомо малюк буде запам'ятовувати значення букв і цифр через яскраві і наочні образи. І через певну кількість часу ви зможете легко навчити дитину як іноземної алфавітом, так і цифрам.

Якщо ви хочете підготувати свою дитину до школи, стіл дитячий «Азбука англійська» надасть значну допомогу в цій справі. Додатково такий стіл зіграє роль в розвитку фантазії дитини.

Мета виробу - навчання дитини англійським алфавітом і цифровому ряду. Стіл легкий в експлуатації. Представлений рівною глянцевою стільницею з бортиком. Ніжки столу з’ємні, мають шість граней для кращої стійкості.

Довжина: 51 см.

Ширина: 51 см.

Висота: 47 см.

Вага: 1,7 кг.

Матеріал: поліпропілен.

Цей матеріал є дешевою, вологостійкої альтернативою дереву і металу. Якості, які його виділяють - легкість, еластичність, зносостійкість, живучість. Поліпропілен не буде вицвітати ні за яких обставин. Матеріал екологічний, може йти на вторинну переробку.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Алеана444.50 грн.