Стільчик дитячий Алеана темно-жовтий 120407040

Стільчик дитячий Алеана темно-жовтий

Краща ціна: 150.50 грн.

Бренд: Алеана, Україна

Пластиковий дитячий стільчик Алеана темно-жовтий, 120407040. Від 2 до 5 років. Висота: 53 см.

Якщо ви шукайте стільчик для дитини, то це оптимальний, а також недорогий варіант. Оснащений анатомічною спинкою, яка підтримує спину і сприяє правильному формуванню постави. Завдяки невеликій вазі стілець легко переміщати. Спеціальні ніжки роблять конструкцію стійкою і перешкоджають надмірному ковзанню по підлозі.

Конструкція стільця безпечна для дитини. Анатомічно точна форма, безпечні закруглені кути. Якість використовуваних матеріалів підтверджено відповідними сертифікатами.

Матеріал: поліпропілен.

Виріб виготовлено з якісного і безпечного для дітей поліпропілену. Пластикові меблі здатні витримати інтенсивне використання і характеризується живучістю і зносостійкістю. Крім того, поліпропілен не вицвітає на сонці і зберігає відмінний зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації. Щоб очистити вологостійкі меблі, досить просто вимити її мильним розчином.

Поліпропілен - один з найдешевших матеріалів. Але стільці, вироблені з цього матеріалу, надійні, безпечні для дітей і дуже привабливі. Це робить їх придбання економічно виправданим по співвідношенню ціна / якість / можливість застосування для дітей.

Розміри: 40,5x42x53 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Алеана150.50 грн.