Підставка для канцелярії LuckyWood з 2 відділеннями різної висоти 2243

Підставка для канцелярії LuckyWood з 2 відділеннями різної висоти

Краща ціна: 100.00 грн.

Бренд: LuckyWood, Україна

Підставка для олівців та ручок з двома відділеннями різної висоти LuckyWood 2241.

Це універсальне рішення для недорого, але дуже практичного подарунка. Такий подарунок підійде як для коллеги по роботі, так і для дитини. Універсальністю підставки для олівців є її екологічність і невеликі розміри, до того ж один такий предмет здатний навести порядок на будь-якому робочому столі.

Виріб вирізаний за допомогою лазера, шліфування виконується вручну. Для виготовлення використана фанера дерева берези найвищої якості, товщина 3 мм. Цей органайзер має два відділи різних по висоті, але однакових за функціональністю, що дозволить розділити, наприклад, олівці і ручки. Колір і фактура виробу може відрізнятися в залежності від малюнка дерева фанери і передачі кольору вашого екрану. Лазер при різанні може залишати сліди.

Симпатичний органайзер для канцелярії - це чудова ідея для подарунка для дитини. Виконаний він виключно з екологічно чистого матеріалу, що робить його безпечним, а ручна шліфовка кожного виробу гарантує те, що ви точно не отримаєте скалку. До речі, купивши або подарувавши такий органайзер-підставку дитині, ви не тільки зробите оригінальний і корисний подарунок, ви ще й проведете разом з дитиною час під час розмальовування вироби фарбами, фломастерами або ручками.

Матеріал: береза, фанера.

Колір: натуральне дерево.

Довжина: 12,3 см.

Ширина: 6 см.

Висота: 9,5 см.

Глибина: 3 мм.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
LuckyWood100.00 грн.