Підставка для канцелярії LuckyWood Метелик 2242

Підставка для канцелярії LuckyWood Метелик

Краща ціна: 100.00 грн.

Бренд: LuckyWood, Україна

Дерев'яна підставка для канцелярського приладдя на підставці з вирізаним витонченим метеликом LuckyWood 2242.

Це відмінне рішення для наведення порядку на робочому столі. Така підставка для олівців і ручок стане відмінним подарунком не тільки дітям, а й дорослим.

Виріб вирізаний за допомогою лазера, шліфування виконується вручну. Для виготовлення використана фанера дерева берези найвищої якості, товщина 3 мм. Цей органайзер має одне отвори для всіх видів канцелярського приладдя. А передня і задня стінки прикрашені красивим малюнком, різблення метеликом. Колір і фактура виробу може відрізнятися в залежності від малюнка дерева фанери і передачі кольору вашого екрану. Лазер при різанні може залишати сліди.

Симпатичний органайзер для канцелярії - це чудова ідея для подарунка для дитини. Виконаний він виключно з екологічно чистого матеріалу, що робить його безпечним, а ручна шліфовка кожного виробу гарантує то, що ви точно не отримаєте скалку.

До речі, купивши або подарувавши такий органайзер-підставку дитині ви не тільки зробите оригінальний і корисний подарунок, ви ще й проведете разом з дитиною час під час розмальовування вироби фарбами, фломастерами або ручками.

Матеріал: береза, фанера.

Колір: натуральне дерево.

Довжина: 8 см.

Ширина: 10 см.

Висота: 14 см.

Глибина: 3 см.

Товщина: 3 мм.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
LuckyWood100.00 грн.