Підставка для канцелярії LuckyWood 35 отворів 2241

Підставка для канцелярії LuckyWood 35 отворів

Краща ціна: 190.00 грн.

Бренд: LuckyWood, Україна

Підставка для олівців та канцелярського приладдя з високоякісної фанери LuckyWood 2241.

Підставка для олівців з фанери на підставці - відмінне рішення для наведення порядку на робочому столі. Така підставка для олівців і ручок стане відмінним подарунком не тільки дітям, а й дорослим.

Виріб вирізаний за допомогою лазера, шліфування виконується вручну. Для виготовлення використана фанера дерева берези найвищої якості, товщина 3 мм. Цей органайзер має три різних отвори:

  • Отвори під олівці і ручки діаметром 10 мм. Таких отворів 28 штук.
  • Отвори під фломастери і маркери діаметром 14 мм. Таких отворів 6 штук.
  • Один прямокутний отвір для лінійки або ножиць.

Колір і фактура вироби може відрізнятися в залежності від малюнка дерева фанери і передачі кольору вашого екрану. Лазер при різанні може залишати сліди.

Симпатичний органайзер для канцелярії - це чудова ідея для подарунка для дитини. Виконаний він виключно з екологічно чистого матеріалу, що робить його безпечним, а ручна шліфовка кожного виробу гарантує те, що ви точно не отримаєте скалку. До речі, купивши або подарувавши такий органайзер-підставку дитині, ви не тільки зробите оригінальний і корисний подарунок, ви ще й проведете разом з дитиною час під час розмальовування вироби фарбами, фломастерами або ручками.

Матеріал: береза, фанера.

Колір: натуральне дерево.

Довжина: 7 см.

Ширина: 16 см.

Висота: 7,5 см.

Товщина: 3 мм.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
LuckyWood190.00 грн.