Підставка для канцелярії LuckyWood 105 отворів 2240

Підставка для канцелярії LuckyWood 105 отворів

Краща ціна: 220.00 грн.

Бренд: LuckyWood, Україна

Підставка для канцелярського приладдя з високоякісної фанери LuckyWood 2240.

Організатор для канцелярського приладдя допоможе зберегти порядок на письмовому столі юних геніїв і стане благородним аксесуаром на столі керівника. У ньому передбачено все до дрібниць, щоб необхідні для навчання або роботи речі завжди були під рукою.

Виріб вирізаний за допомогою лазера, шліфування виконується вручну. Для виготовлення використана фанера дерева берези найвищої якості, товщина 3 мм.

Організатор умовно розділений на дві частини з маленькими отворами і одним великим:

  • Маленькі отвори. Ця частина органайзера призначена для розміщення ручок, олівців або фломастерів. Всього таких роз'ємів 105, діаметр кожного становить 10 мм.
  • Великий отвір. Ця частина органайзера призначена для більш великих предметів, таких як точилка, гумка, степлер, папірці та інше.

Колір і фактура вироби може відрізнятися в залежності від малюнка дерева фанери і передачі кольору вашого екрану. Лазер при різанні може залишати сліди.

Симпатичний органайзер для канцелярії - це чудова ідея для подарунка для дитини. Виконаний він виключно з екологічно чистого матеріалу, що робить його безпечним, а ручна шліфовка кожного виробу гарантує те, що ви точно не отримаєте скалку. До речі, купивши або подарувавши такий органайзер-підставку дитині, ви не тільки зробите оригінальний і корисний подарунок, ви ще й проведете разом з дитиною час під час розмальовування вироби фарбами, фломастерами або ручками.

Матеріал: береза, фанера.

Колір: натуральне дерево.

Довжина: 5 см.

Ширина: 14,5 см.

Висота: 2,5 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
LuckyWood220.00 грн.