Органайзер для канцелярії LuckyWood з 6 відділеннями 2286

Органайзер для канцелярії LuckyWood з 6 відділеннями

Краща ціна: 220.00 грн.

Бренд: LuckyWood, Україна

Органайзер для канцелярського приладдя та інших дрібниць з 6 відділеннями LuckyWood 2286.

Настільний органайзер з фанери для канцелярського приладдя допоможе зберегти порядок на письмовому столі юних геніїв і стане благородним аксесуаром на робочому столі. У ньому передбачено все до дрібниць, щоб необхідні для навчання або роботи речі завжди були під рукою.

Виріб вирізаний за допомогою лазера, шліфування виконується вручну. Для виготовлення використана фанера дерева берези найвищої якості, товщина 5 мм. Органайзер умовно розділений на дві частини з маленькими отворами і одним великим:

  1. Маленькі отвори. Ця частина органайзера призначена для розміщення гумок, степлера і інших дрібних канцелярського приладдя. Всього таких роз'ємів 5.
  2. Великий отвір. Ця частина органайзера призначена для більш великих предметів таких як: ручки, олівці, фломастери, папірці.

Колір і фактура виробу може відрізнятися в залежності від малюнка дерева фанери і передачі кольору вашого екрану. Лазер при різанні може залишати сліди.

Симпатичний органайзер для канцелярії - це чудова ідея для подарунка для дитини. Виконаний він виключно з екологічно чистого матеріалу, що робить його безпечним, а ручна шліфовка кожного виробу гарантує те, що ви точно не отримаєте скалку. До речі, купивши або подарувавши такий органайзер-підставку дитині, ви не тільки зробите оригінальний і корисний подарунок, ви ще й проведете разом з дитиною час під час розмальовування вироби фарбами, фломастерами або ручками.

Матеріал: береза, фанера.

Колір: натуральне дерево.

Ширина: 30 см.

Висота: 13 см.

Глибина: 26 мм.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
LuckyWood220.00 грн.