Мозаїка дитяча ТехноК Mosaic в саквояжі 4722 4722

Мозаїка дитяча ТехноК Mosaic в саквояжі 4722

Краща ціна: 120.00 грн.

Бренд: ТехноК, Україна

Іграшка-мозаїка ТехноК Mosaic в саквояжі, 4722. В наборі 300 елементів 4-х кольорів. Розмір одного елементу 13 мм.

Для дітей від 5 років.

Барвиста «Мозаїка ТехноК» — це розвивальна іграшка, що подарує радість дітям та здобуде визнання дорослих. Іграшка є цікавою та, водночас, безпечною і корисною.

300 різноколірних деталей і велике ігрове поле дозволять дитині викладати з мозаїки найрізноманітніші картинки. На коробці зображено кілька можливих візерунків. Але не варто обмежуватися тільки запропонованими варіантами. Давши волю фантазії, ви відкриєте безліч оригінальних застосувань цій мозаїці.

Вивчення кольорів і геометричних фігур, отримання перших навичок лічби, викладання з мозаїки зображень тварин і квітів, інших візерунків. Продовжуйте цей перелік корисних ігор та занять із мозаїкою «на свій смак». Загалом іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, логічного мислення, креативності та уяви.

Мозаїка постачається у компактному пеналі-саквояжі з двома фіксаторами. Така комплектація іграшки є продуманою та максимально зручною. Після того, як гру завершено, фішки акуратно повертаються до пенала-саквояжа, який щільно закривається. Відповідно, елементи мозаїки не будуть розкидані по квартирі (будинку) та акуратно зберігатимуться до наступної гри.

Відмінність цієї мозаїки від аналогічних виробів «ТехноК» — нове ігрове поле та плоскі фішки.

Матеріал: пластик.

Розміри: 37,5x29x4 см.

Розмір коробки: 43x39x32 см.

Вага: 0,517 кг.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
ТехноК120.00 грн.