Мольберт дитячий Smoby Ultimate Board 410103

Мольберт дитячий Smoby Ultimate Board

Краща ціна: 2669.00 грн.

Бренд: Smoby, Франція

Двосторонній дитячий мольберт Smoby Ultimate Board, 410103. Рекомендовано для дітей 3-7 років.

Ця подвійна дошка з сучасним дизайном та кольорами ідеально підходить для двох дітей, які бажають грати разом. Ваші діти будуть весело наслідувати свого вчителя або розвивати свою уяву за допомогою цієї магнітної дошки. Весело проводячи час разом, ваші діти зможуть продовжувати вчитися писати чи рахувати. Вони також можуть висловити свої емоції, свої ідеї та свою креативність.

Завдяки міцному каркасу та обом бокам дошка дає можливість вашим дітям розважитися крейдою (входить у комплект) на чорній поверхні або малювати фломастером (у комплекті) на білій магнітній поверхні. Ви також можете допомогти їм з математики та англійської мови завдяки магнітним літерам та цифрам (у комплекті).

Місце для зберігання на 4 відділення дозволить вашим дітям мати поруч усі необхідні аксесуари для своїх творінь.

Дошка займає мало місця, її дійсно можна швидко зберігати завдяки легкому та компактному складанню. Оснащена чотирма металевими ніжками з наконечниками проти ковзання, таким чином дошка залишається стабільною і міцною.

Поставляється з 80 аксесуарами: 72 магнітні літери та цифри, 6 кольорових крейд, 1 чорний фломастер, який стирається, та 1 губка.

Матеріал: метал, пластик.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Антошка2669.00 грн.