Мольберт дитячий Smoby Evolutive Board 410205

Мольберт дитячий Smoby Evolutive Board

Краща ціна: 3109.00 грн.

Бренд: Smoby, Франція

Двосторонній дитячий мольберт Smoby Evolutive Board, 410205. Рекомендовано для дітей 3-7 років.

Дошка з сучасними кольорами та дизайном, яка зростає разом із вашими дітьми. Ваші діти зможуть проявити свою творчість та свою фантазію, малюючи або пишучи на цій двосторонній дошці. Завдяки двом сторонам вони можуть використовувати його одночасно без клопоту та ревнощів: один крейдою на великій фіксованій поверхні дошки, а другий фломастером на білій магнітній стороні (6 крейд та 1 фломастер включені).

Завдяки простій системі регулювання (просто поверніть 2 кнопки), білу сторону можна швидко регулювати по висоті. Тоді ваші діти зможуть користуватися цією дошкою протягом багатьох років. Вони також можуть продовжувати вчитися читати та математиці, розважаючись. Ви можете навчити їх нових слів та нових обчислень завдяки 72 магнітним цифрам та буквам.

Місце для зберігання подвійних відсіків дозволить їм мати поруч усі необхідні аксесуари для своїх творінь. Після того, як гра закінчиться, вони можуть зберігати безліч валянь, крейди та магнітів і закривати їх у мить ока.

Дошка займає мало місця, її можна швидко зберегти завдяки простому та компактному складанню. Оснащена чотирма металевими ніжками з наконечниками проти ковзання, завдячи чому дошка залишається стабільною і міцною.

Поставляється з 72 магнітними цифрами та літерами, 1 фломастером, який стирається, 6 кольоровими крейдами та 1 губкою.

Матеріал: метал, пластик.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Антошка3109.00 грн.