Конструктор дитячий Wader Mini Blocks Big 41350 41350

Конструктор дитячий Wader Mini Blocks Big 41350

Краща ціна: 422.00 грн.

Бренд: Wader, Польща

Пластиковий конструктор блоки Wader Mini Blocks Big, 41350. В наборі 130 елементів. Розмір деталей приблизно 3x3 см.

Для дітей від 3 років.

Mini Blocks Big - це привабливий набір різнокольорових блоків, який запалить серця маленьких будівельників - 3-річних та старших дітей. Це невичерпне поле, щоб продемонструвати дитячу творчість - різні форми та форми блоків дозволяють створювати різні будівлі, персонажів та транспортні засоби. Крім того, в комплект входить барвистий виріз, яким наш малюк прикрасить свої блокові конструкції. Іграшку можна поєднувати з іншими виробами серії Mini Blocks. Блоки упаковані в естетичну картонну коробку з ручкою, що полегшує їх переміщення та дозволяє підтримувати порядок після гри.

Поєднуючи різні форми, дитина розвиває моторику руки, координацію рук і очей, вправляє концентрацію уваги. Гра з Mini Blocks Big від Wader стимулює уяву та творче мислення, покращує інтелектуальні здібності - здатність асоціювати форми та кольори, а також просторову уяву, розвиває пам’ять. Наші діти можуть запросити інших дітей до гри, спільні ігри забезпечують інтеграцію з однолітками та соціальний розвиток.

Набір ідеально підходить для гри на самоті та в групі. Гра з Wader Mini Blocks Big стимулює уяву та творче мислення, покращує інтелектуальні здібності - здатність пов'язувати форми та кольори, а також просторову уяву, розвиває пам'ять, моторику рук, координацію очей та рук, концентрацію вправ дозволяє соціальному розвитку.

Продукт виготовлений з високоякісних, міцних, сертифікованих матеріалів, безпечних для дітей.

Матеріал: пластик.

Розміри: 30x12x25 см.

Вага: 1,1 кг.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Будинок іграшок422.00 грн.