Конструктор дитячий Wader Middle Blocks Big 41582 41582

Конструктор дитячий Wader Middle Blocks Big 41582

Краща ціна: 562.00 грн.

Бренд: Wader, Польща

Пластиковий конструктор блоки Wader Middle Blocks Big, 41582. В наборі 70 елементів. Розмір деталей приблизно 6x7 см.

Для дітей від 1 року.

Middle Blocks - це набір блоків у коробці з цікавими кольорами та графікою (наклейки - цифри, літери, символи, фрукти, овочі, тварини з африканської савани та інші), які викликатимуть інтерес кожної дитини. Вони також відрізняються дуже простою системою складання та розміром, який ідеально підходить для рук наймолодших дітей. Створюючи спочатку прості, а з часом дедалі складніші конструкції, наша дитина намагається наслідувати пізнаний світ.

Різноманітність форм дозволяє створювати з конструктору різні будівлі, транспортні засоби та персонажів, розвиваючи уяву та творче мислення дитини. Граючи із середніми блоками, малюк практикує спритність рук, точність зчеплення, координацію очей та рук та концентрацію уваги. підрахунок, розпізнавання кольорів і форм, просторові відношення - вгорі, внизу, праворуч, ліворуч, далі, формуючи малі - великі поняття. Складові блоки разом з батьками чи іншими дітьми розвивають навички спілкування та вчать, як ділитися та взаємодіяти.

Блоки виготовлені із сертифікованих, безпечних, дуже міцних та довговічних матеріалів.

Проста система складання.

Набір ідеально підходить для гри на самоті та в групі. Гра з Wader Middle Blocks стимулює уяву та творче мислення дитини, розвиває спритність рук, координацію очей та рук та просторову уяву, тренує концентрацію. Підтримує навички спілкування та соціальний розвиток - вчить працювати в групі та допомагає навчитися рахуванню, розпізнаванню кольорів та форми, просторові відносини.

Матеріал: пластик.

Розміри: 39,5x14,5x29,5 см.

Вага: 1,92 кг.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Антошка562.00 грн.
Тигрес659.00 грн.