Конструктор дитячий Wader Middle Blocks 240 деталей 80152 80152

Конструктор дитячий Wader Middle Blocks 240 деталей 80152

Краща ціна: 1725.00 грн.

Бренд: Wader, Польща

Пластиковий конструктор блоки Wader Middle Blocks, 80152. В наборі 240 елементів. Крупні деталі.

Для дітей від 1 року.

Middle Blocks - це набір блоків класичних кольорів, упакованих у практичну пластикову коробку. Блоки відрізняються дуже простою системою складання та розміром, який ідеально підходить для рук наймолодших дітей. Створюючи спочатку прості, а іноді і все складніші будівлі, діти намагаються наслідувати навчений світ.

Різноманітність форм дозволяє створювати з будівель різні будівлі, транспортні засоби та персонажів, розвиваючи уяву та творче мислення дитини. Граючи із середніми блоками, малюк тренує спритність рук, точність зчеплення, координацію очей та рук та концентрацію уваги, наприклад підрахунок, розпізнавання кольорів і форм, просторові відношення - вгорі, внизу, праворуч, ліворуч, поруч, формуючи поняття малий - великий.

Набір ідеально підходить для гри на самоті та в групі. Гра з Wader Middle Blocks стимулює уяву та творче мислення дитини, розвиває ручну спритність, координацію очей та рук та просторову уяву, тренує концентрацію, підтримує навички спілкування та соціальний розвиток - вчить працювати в групі та допомагає навчитися рахуванню, розпізнаванню кольорів та форми, просторові відносини.

Продукт виготовлений з високоякісних, міцних, сертифікованих матеріалів, безпечних для дітей.

Матеріал: пластик.

Розміри: 59x39x35 см.

Вага: 6,98 кг.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Будинок іграшок1725.00 грн.