Конструктор дитячий ТехноК Metal Set 3 6412 6412

Конструктор дитячий ТехноК Metal Set 3 6412

Краща ціна: 146.00 грн.

Бренд: ТехноК, Україна

Металевий конструктор на болтах ТехноК Metal Set 3, 6412. В наборі 193 елементів.

Для дітей від 5 років.

Іграшка з серії принципово нових металевих конструкторів ТехноК, що є результатом спільної роботи розробників з українськими педагогами. В основу лінійки закладена ідея – «від простого до складного». Складається з 193 деталей, з яких можна зібрати 4 моделі: грейдер, автокран, гвинтокрил, вантажівка. Збільшена складність моделей, ще більша різноманітність пластикових деталей. Ми радимо використовувати конструктор як для домашнього використання, так і для занять в групах в дитсадках (від 5-ти років) та в молодших класах.

Як відомо, металічні конструктори є найкращим навчальним матеріалом для розвитку практичних умінь по роботі з різьбовими з'єднаннями. Діти отримують навички роботи з викруткою та гайковим ключем. Також гра з металевим конструктором сприяє розвитку логічного мислення, просторового уявлення і спостережливості, а створення власних моделей є основою розвитку креативного мислення дитини. І, звичайно, розвиває навички організації праці, послідовності у виконанні роботи, сприяє розвитку дрібної моторики рук. Конструктор знайомить дитину з простими кресленнями та схемами, технічними назвами деталей і механізмів.

На допомогу юним механікам – кольорова, детальна покрокова інструкція. Зібравши всі моделі згідно з інструкцією, рекомендуємо перейти до творчої роботи, а саме власних моделей.

Матеріал: метал, пластик, гума.

Розміри: 19.2x19x3.8 см.

Розмір коробки: 40x20x21 см.

Вага: 0.515 кг.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
ТехноК146.00 грн.