Конструктор дитячий BitKit Омка на папері

Конструктор дитячий BitKit Омка на папері

Краща ціна: 599.00 грн.

Бренд: BitKit, Україна

Електронний конструктор BitKit Омка на папері. В наборі 80 елементів.

Для дітей від 7 років.

Навчальний набір «Омка на папері» знайомить вашу дитину з роботою електронних пристроїв, які є навколо. Допомагає освоїти принципи роботи електричного кола.

Всередині коробки є 80 елементів, серед яких: транзистор, резистор, конденсатор, світлодіод та багато інших. За допомогою детальної, яскравої інструкції, струмопровідного скотчу та необхідних радіодеталей, дитина власними руками збирає 15 різних схем.

В наборі є все необхідне для захоплюючих експериментів та отримання нових знань.

Кожен з 15 проектів набору «Омка на папері» відкриє таємницю. Серед них: принципи роботи будильника, екрану смартфону, цифрового індикатора даних, метроному та інших пристроїв. Виконавши одну із вправ, можна провести цікавий та безпечний експеримент, який демонструє властивість людського тіла проводити струм.

«Омка на папері» допомагає самостійно вивчати електроніку, яка нас оточує. Показує властивості звуку, світла та енергії. Виконуючи вправи, юний дослідник керує яскравістю світлодіодів, підсилює звук, змінює частоту сигналів чи накопичує енергію в конденсаторі.

В комплекті є все, щоб почати вивчати світ радіоелектроніки:

  • радіоелементи (діоди, транзистори, зумер, конденсатор, потенціометр та ін.);
  • джерела живлення;
  • струмопровідний скотч та діелектричні наліпки;
  • яскрава інструкція зі схемами та детальними поясненнями.

Виконувати завдання можна на сторінках, де зображено схеми – у книжці-інструкції. Для більшої зручності їх вирізають. Також складати схеми можна на будь-якій поверхні, до якої клеїться струмопровідний скотч. Таким чином поле для творчості стає ширшим.

Експерименти сплановані за принципом ускладнення конструкцій. Наприклад, перша вправа – створення простого ліхтарика зі світлодіодом. Далі – схема керування, яка генерує сигнал. І потім більш складні схеми.

Виконувати завдання, запропоновані в інструкції, дитина може самотужки чи з друзями. Тому набір використовують і на групових заняттях в центрах дитячого розвитку.

Розміри: 23x15,5x6 см.

Вага: 0,295 кг.

Гарантія 6 місяців.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
BitKit599.00 грн.