Конструктор дитячий BitKit КіберКодер

Конструктор дитячий BitKit КіберКодер

Краща ціна: 2299.00 грн.

Бренд: BitKit, Україна

Електронний конструктор BitKit КіберКодер.

Для дітей від 14 років.

Набір для програміста-електронщика, який тільки починає свій шлях в цій сфері. Призначений для тих, хто бажає навчитися працювати з мікроконтролером Arduino, програмувати на мові C/C++ і збирати різні електронні схеми.

Комплект отримав детальну інструкцію і базовий набір компонентів для здійснення 50 експериментів. В результаті юний інженер створить свої цифрові пристрої.

Електронний конструктор “КиберКодер” – навчальний набір на основі мікроконтролера Arduino для вивчення електроніки та програмування на мові C/C++. Він комплектується навчальним посібником з детальними інструкціями та завданнями для самостійної роботи.

В комплекті є всі необхідні елементи для створення схем і керування ними. Різні датчики, регулятори, перемикачі, мотори, джойстик, 7-сегментний індикатор, LCD дисплей, модуль зв'язку, далекомір, bluetooth, макетні плати та 2 плати Arduino Nano – цього повністю достатньо, щоб пройти шлях від азів до створення складних механізмів. Подібне різноманіття дозволяє дитині від 14 років виконати 50 різнопланових експериментів.

Серцем набору є плата з мікроконтролером Arduino Nano – контролер з відкритим початковим кодом, який може використовуватися в різних пристроях. Дитина познайомиться з мовою програмування C++, якою пишуть програми для Ардуіно, дізнається закони електрики та побудувати свої електричні пристрої, починаючи зі світлофора, закінчуючи більш складними роботами.

Плата призначається для підключення простих периферійних пристроїв, наприклад кнопок, датчиків температури, освітленості, тиску і прискорення, і більш складних – рідкокристалічні індикатори та світлодіоди. Підліток може сам написати програму і примусити її взаємодіяти з різними пристроями, відправляючи набір інструкцій для мікроконтролера.

Таким чином, підростаючий дослідник не буде нудьгувати. З електронним конструктором “КіберКодер” його чекають нові знання і багато годин експериментів.

Розміри: 19,5x18x7 см.

Вага: 0,65 кг.

Гарантія 6 місяців.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
BitKit2299.00 грн.
Будинок іграшок2299.00 грн.
Антошка2299.00 грн.
MYplay2299.00 грн.