Гойдалка дитяча UKa-CHaka Коник Зелений

Гойдалка дитяча UKa-CHaka Коник Зелений

Краща ціна: 1750.00 грн.

Бренд: UKa-CHaka, Україна

Дитяча гойдалка-качалка UKa-CHaka Коник Зелений. Рекомендовано для дітей від 1 до 3 років.

Pony Star - це коник-качалка з натуральних матеріалів для дітей від року. Коник виготовлений з високоякісного березового шпону товщиною 18 мм. Завдяки властивостям використовуваних матеріалів коник має малу вагу, але більшу міцність, що дозволяє йому витримувати будь-які навантаження протягом довгого часу. Точна обробка надає iграшці витонченностi. Коник шліфується і збирається вручну. Покривається якісної акрилової емаллю на водній основі.

Лаконічні форми і мінімальний дизайн коника дозволяє йому прекрасно вписуватися в інтер'єр будь-якої дитячої кімнати, в якому б стилі вона не була виконана.

Конструкція iграшки спроектована так, щоб виключити всі можливі травми. Низьке сидіння і невеликі кути нахилу дозволяють виключити можливість падіння, а відсутність гострих кутів забезпечує безпечне використання.

Конячка Pony Star розвиває баланс, сприяє поліпшенню уваги і концентрації дитини, синхронізує роботу півкуль, розвиває спритність і координацію рухів. Гра з коником принесе багато задоволення вашій дитині а також сприятиме розвитку її уяви та поліпшенню фізичної форми.

Матеріал: натуральна береза, екологічно чисті фарби, лак на водній основі.

Розміри: 31x81x51 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
UKa-CHaka1750.00 грн.