Будиночок дитячий Smoby Neo Jura Lodge 810500

Будиночок дитячий Smoby Neo Jura Lodge

Краща ціна: 3990.00 грн.

Бренд: Smoby, Франція

Ігровий будиночок Smoby Neo Jura Lodge, 810500. Будинок лісника. Рекомендовано для дітей від 2 до 6 років.

Ігровий дім, який розвивається у вашому власному темпі. Традиційний та міцний, будинок лісника Neo Jura Lodge ідеально впишеться у ваш сад!

Завдяки великому внутрішньому простору ваші діти зможуть запросити своїх друзів розважитися і віддатися улюбленим іграм. Двоє напівдверцят, розміщених перед будинком і ззаду, дадуть їм можливість легко рухатися далі, а чому б не грати листоношею завдяки тріщинам, які дозволяють вставляти пошту!

Ігровий будинок має 2 жалюзі, щоб ваші діти могли уявити, як сонце заходить. Немає сумнівів, що вони почуватимуться як вдома! Також в комплект входить годівниця для птахів, щоб ваші діти могли годувати птахів, коли захочуть.

Ця хатка була спеціально розроблена для того, щоб ви могли додати потрібні аксесуари: літня кухня, стіл для пікніка, димохід, двері будинку, дверний дзвінок, приклад води та сад. Тоді ви зможете створити ДІМ, який найбільше відповідає вашим дітям! У базовій версії будиночка є дві половинчасті дверки, два вікна з розсувними віконницями і два невеликих люка. На головних дверях розташована поштова скринька і годівниця для птахів. Фасад будиночка виконаний під дерево і цеглу.

Анти-УФ-обробка для забезпечення хорошої стійкості та довговічності кольору з часом. Легко збирати.

Виготовлений з міцного високоякісного пластику, не вигорає на сонці.

Розмір комлексу: 115.4x123.3x132 см.

Розмір упаковки: 99x29x122 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
SaleCenter3990.00 грн.
Lollipop4300.00 грн.
Papuas6776.00 грн.