Будиночок дитячий Smoby Chef House 810403

Будиночок дитячий Smoby Chef House

Краща ціна: 7140.00 грн.

Бренд: Smoby, Франція

Ігровий будиночок Smoby Chef House, 810403. Будинок шеф-кухаря. Рекомендовано для дітей від 2 до 8 років.

Відкрийте для себе всесвіт будинку Smoby Chef House! Цей ігровий комплекс, пов'язаний з кухнею та ринком, дасть змогу вашій дитині та його друзям підготувати замовлення клієнтів, обслуговувати їх та готувати гроші як справжній ресторан на відкритому повітрі.

Будиночок складається з половинчастих дверей та двох вікон з 4 розгортками: наприкінці дня ваш малятко може закрити стулки. Включено декілька ігрових функцій: 1 холодильник, 1 духовка, 1 газова плита з висувним полум'ям, 1 мийка з краном, 1 касовий апарат з ящиком готівки та зчитувачем кредитних карток та 2 полиці для зберігання аксесуарів. Друзі можуть придумати сотні історій!

38 аксесуарів, включаючи солодкі та пікантні страви, напої, столові прилади, кухонне начиння, кредитна картка та квитки, солі та перці шейкери (cric crac), сковорода для гортання млинців, соуси з кетчупу та гірчиці. 2 знімні сланці передбачені, щоб ваша дитина могла написати меню та години роботи будинку шеф-кухаря. Їх можна закріпити на жалюзях спереду будинку.

Стіни будиночка стилізовані під цеглу і дерево.

Цей ресторан на відкритому повітрі зможе довгі роки залишатися у вашому саду завдяки його дуже стійкій структурі, що поєднує видуті пластикові бічні стінки та ін'єкційні фасади.

Анти-УФ-обробка для забезпечення хорошої стійкості та довговічності кольору з часом. Легко збирати.

Виготовлений з міцного високоякісного пластику, не вигорає на сонці.

Розмір комлексу: 124x132x135 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
SaleCenter7140.00 грн.
Тосік8731.00 грн.