Будиночок дитячий Непоседа Фінляндія N-1021

Будиночок дитячий Непоседа Фінляндія

Краща ціна: 22386.00 грн.

Бренд: Непоседа, Україна

Дерев'яний ігровий будиночок з верандою Непоседа Фінляндія, N-1021. Рекомендовано для дітей від 3 до 8 років.

З таким будиночком можна грати у що завгодно: сьогодні це сімейний будинок, а завтра - пошта або лікарня, салон краси або перукарня, поліцейська дільниця або пожежна станція.

Будиночок для дітей з верандою стане улюбленим місцем для гри та відпочинку вашої дитини. Його можна поставити на галявині біля будинку, в саду на дачі, у дворі будинку. Це місце, де діти зможуть не тільки грати, але і запросити в гості друзів, усамітнитися і відпочити, почитати книгу або помалювати, сховатися від пекучого сонця або проливного дощу. На відритій, затишній веранді можна поставити дитячий столик зі стільчиком, подушки для сидіння або крісло-грушу і з комфортом поніжитися під теплим вітерцем.

Дитячий будиночок для дачі або заміського будинку вирішить одвічну проблему тягання стільців, столів, гілок, покривал і ковдр для спорудження будиночка або "халабуди". Граючи в своєму будиночку - діти будуть довше перебувати на свіжому повітрі, а не сидіти в кімнаті за компьтером або черговим гаджетом. Вони навчаться самостійності і відповідальності - адже їм самостійно доведеться стежити і забиратися в будиночку, облаштувати свій дитячий побут.

Головна перевага ігрового будиночка - це екологічність і безпека. Натуральне дерево, сосна, не виділяє ніяких шкідливих, токсичних речовин, а навіть навпаки. Смола, ефірні масла, фітонциди, що містяться в сосні, наповнять дитячий будиночок цілющим ароматом лісу.

Призначений для домашнього використання, під наглядом батьків. Висота будиночка дозволяє грати дітям від 3 до молодшого шкільного віку (7-8 років).

У стандарті дитячий будиночок відшліфований і покритий антисептиком.

Матеріал: дерево (сосна).

Розміри: 180x120x140 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Непоседа22386.00 грн.