Будиночок дитячий Непоседа Еллі рожевий N-1019

Будиночок дитячий Непоседа Еллі рожевий

Краща ціна: 15170.00 грн.

Бренд: Непоседа, Україна

Дерев'яний ігровий будиночок Непоседа Еллі рожевий, N-1019. Рекомендовано для дітей від 3 до 12 років.

Кожен малюк мріє про власний казковий будинок, який можна легко перетворити в захоплююче місце для ігор і пустощів. Яскравий і красивий, з натурального дерева сосни, він стане для малюка справжнім подарунком, адже він зовсім такий же, як будиночки зі сторінок казок.

Повноцінні двері і вікна. Всередині достатньо місця для гри і дитячих меблів. Під віконцями - підставки під квіти. Можна замовляти з лавочками всередині.

Будиночок легко встановлюється на галявині або у дворі будинку - конструкція абсолютно безпечна і не може завдати шкоди дитині. Екологічні матеріали і безпечні барвники, що застосовуються при виготовленні, дозволяють зробити атмосферу всередині будівлі максимально комфортною.

Ігровий будиночок для дітей пофарбований в гарні кольори з дивовижної краси обробкою. Виготовляється з сосни, обробленої антисептиком. Маса будиночка - 70 кг, що дозволяє встановлювати його без додаткових кріплень - модель в зборі має прекрасну стійкість. Компактні розміри і висока якість роблять його бажаним придбанням для кожної сім'ї. А сам будиночок збирається настільки просто, що з цим впорається будь-який дорослий.

Матеріал: дерево (сосна).

Розміри: 160x110x180 см.

Вага: 70 кг.

Гарантія 1 рік.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Непоседа15170.00 грн.