Будиночок дитячий Fairy House Нора Фродо 3301

Будиночок дитячий Fairy House Нора Фродо

Краща ціна: 68591.25 грн.

Бренд: Fairy House, Україна

Дерев'яний ігровий будиночок Нора Фродо Fairy House 3301. Для вулиці, не розбірний. Рекомендовано для дітей від 6 до 12 років.

Побачивши цю хатинку вперше, здається, що якийсь могутній чаклун переніс вас у інше місце, якого насправді не може існувати, що ви раптом опинилися у чарівній країні, де хоббіти, ельфи, гноми та люди разом вирішують проблеми і живуть у мирі-злагоді, де добрий і сміливий Фродо Беггінс разом із своїми друзями готові рятувати свій рідний край і цілий світ від зла. У цій “нірці” не може бути суму та лінощів, тут має кипіти життя і вирувати фантазія. А якщо ви поставите кілька горщиків з квітами біля будиночка, зробите невеличкий парканчик, не забудете про ліхтарики, тоді навіть краєвид з віконець постійно нагадуватиме Вам про те, що ви – на території казки, де існують свої правила та закони, де дорослі перетворюються на дітей, а діти – на улюблених героїв.

Комплектація: будиночок. Додатково можна укомплектувати: стіл, стілець, тумба з поличками та лежаком, електропостачання.

Матеріал: деревина хвойних порід (модрина, сосна), фанера.

Покриття: декоративно-захисні засоби на водній основі.

Розміри (по звису даху): 264x235x215 см.

Вага: 1000 кг.

Гарантія 1 рік.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Fairy House68591.25 грн.