Будиночок дитячий Fairy House Будинок Лісовика 3101

Будиночок дитячий Fairy House Будинок Лісовика

Краща ціна: 58253.65 грн.

Бренд: Fairy House, Україна

Дерев'яний ігровий будиночок Лісовика Fairy House 3101. Для вулиці, не розбірний. Рекомендовано для дітей від 6 до 12 років.

Найкрасивіші Карпатські гори вкриті прадавнім тихим лісом, у якому біжать навипередки безліч струмочків з надзвичайно чистою водою, птахи та звірі попереджують одне одного про небезпеку, а гриби ростуть, як гриби. Саме в такому надзвичайному місці побудував свою чарівну оселю дід Лісовик – невеличкий будиночок, у якому оживає казка.

Але трапилося диво – хатинка раптом опинилася на вашому подвір'ї і запрошує бути її господарем. Не вагайтесь, заходьте, не пошкодуєте! Адже вона зберігає дух Карпат, тому тут завжди буде тепло, затишно і радісно, навіть тоді, коли ви засумували і на вулиці осіння негода.

Теплий ліжник, горнятко узвару, печені мамою коржики, запах дерева, улюблена книга, краплі дощу по дерев'яній черепиці, повідомлення на смартфоні, які час від часу відволікають від читання, і раптом... Що це? Ви чуєте ці звуки? Десь шумить-вирує гірський водоспад, про щось шепочуть дерева, пліткують птахи, домовляються косулі... І немає вже дощу, немає суму – є лише сонце, мрії і чарівна хатинка Лісовика, яка розповідає Вам карпатську казку.

Комплектація: будиночок, поличка на стіну, поличка на кут, вішачок для одягу. Додатково можна укомплектувати: стіл, стілець, електропостачання.

Матеріал: деревина хвойних порід (модрина, сосна), фанера.

Покриття: декоративно-захисні засоби на водній основі.

Розміри (по звису даху): 237x250x295 см.

Вага: 1100 кг.

Гарантія 1 рік.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Fairy House58253.65 грн.