Будиночок дитячий Fairy House Будиночок Сонячного міста 4 0012

Будиночок дитячий Fairy House Будиночок Сонячного міста 4

Краща ціна: 20376.00 грн.

Бренд: Fairy House, Україна

Дерев'яний ігровий будиночок Сонячного міста 4 Fairy House 0012. Для вулиці, розбірний. Рекомендовано для дітей від 2 до 6 років.

Невеличкий розбірний будиночок з ігровим комплексом для діток від 3-х до 6-и років. Якісний матеріал і робота справжнього майстра є гарантією того, що хатинка приноситиме радість не лише вашим дітям, та й дітям ваших дітей. Основні елементи ігрового комплексу виготовлені з модрини (дуже міцної та надійної деревини) і пофарбовані нешкідливою акриловою фарбою. Тут гірка, гойдалка - усе, щоб не було нудно. Безпечна гірка з нешерехатою поверхнею. Гойдалка – гарне функціональне доповнення. До хатинки ведуть невисокі східці з поруччям. Усі елементи надійно закріплені.

Конструкція будиночка та ігрового комплексу продумана таким чином, щоб дорослим було зручно контролювати та підтримувати гру дітей і вчасно реагувати на пустощі. Будиночок та ігровий комплекс поставляються у розібраному вигляді, проте легко і швидко збираються. Ми впевнені, що ця іграшка принесе вашим дітям не лише величезне задоволення, але й сприятимете їх фізичному розвитку і вмінню спілкуватися з друзями, адже навряд чи сусідські дітлахи зможуть спокійно проходити повз вашу садибу чи дачу.

Комплектація: будиночок, платформа, гірка, гойдалка.

Матеріал: деревина хвойних порід (модрина, сосна), фанера.

Покриття: декоративно-захисні засоби на водній основі.

Розміри (по звису даху): 329x145x205 см.

Гарантія 1 рік.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Fairy House20376.00 грн.