Будиночок дитячий Doloni-Toys з шторками зелений 129 см 02550∕3

Будиночок дитячий Doloni-Toys з шторками зелений 129 см

Краща ціна: 2150.00 грн.

Бренд: Doloni-Toys, Україна

Ігровий будиночок Doloni-Toys з шторками зелений, 02550∕3. Довжина 129 см. Рекомендовано для дітей від 3 років.

Ігровий будиночок Doloni - це прекрасний вибір для будь-якої дитини. Будиночок можна розмістити як в дитячій кімнаті, так і в саду або на ігровому майданчику. Такий будиночок ідеально підійде для дитячих садків.

Ігрові будиночки Doloni-Toys мають оригінальний дизайн і унікальним зовнішній вигляд, вони дозволяють розвинути дрібну моторику рук дитини, підтримати її фізичну форму, стати більш комунікабельними і товариськими, а також надають широкий простір для його фантазії.

Пластиковий будиночок має вікна і двері комфортних яскравих тонів, які не вицвітають. Щоб потрапити всередину, необхідно відкрити іграшкові дверцята. Розміри будиночка дозволяє вмістити кілька дітей одночасно, що забезпечує комфортне проведення спільних ігор малюків на свіжому повітрі і в приміщенні. Крім того, будиночок для дітей був сконструйована так, щоб виключити гострі краї, тому він абсолютно безпечний для дітей.

Будиночок зроблений з високоякісного міцного пластику, стійкого до погодних умов і ультрафіолетових променів. Пластик ударостійкий, що відповідає сучасним стандартам якості і екологічності. Його легко мити і чистити, крім того, він не вигоряє на сонці і добре тримає форму.

Матеріал: пластик.

Розмір будиночку: 129x129x120 см.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Карапузик2150.00 грн.
Мамалюк2280.00 грн.