Бізікуб Viga Toys 5 в 1, 58506

Бізікуб Viga Toys 5 в 1, 58506

Краща ціна: 1613.00 грн.

Бренд: Viga Тoys, Китай

Бізікуб дерев'яний "5 в 1", Viga Toys, 58506.

Для дітей від 18 місяців.

Ігровий набір від Viga Toys Бізікуб – це дерев'яний бізіборд, який заволодіє увагою дітей надовго! Кубик 5-в-1 сподобається малюкам переддошкільного віку від 18 місяців.

Іграшка допоможе малюкам у розвитку мислення, дрібної моторики, колірного сприйняття, координації очі-руки. Іграшковий годинник із рухомими стрілками познайомить із цифрами і поняттям часу для пізнання світу в ігровій формі. Із таким макетом годинника можна навчити дитину визначати час.

Дерев'яний сортер із 9 формами покращує візуальне сприйняття предметів і логічне мислення. На дошці для крейди дитина може малювати що завгодно, проявляючи творчі здібності. Лабіринт із дерев'яними намистинами і фігурками – безпечна іграшка для розвитку пальців, дрібної моторики.

Такий бізікубик виробник рекомендує використовувати в дитячих садках і центрах розвитку. Грати з бізібордом у вигляді куба можуть одночасно кілька дітей.

Ігровий набір містить 5 розвиваючих іграшок: пальчиковий лабіринт із фігурками тварин і кольоровими намистинами, дошку для малювання крейдою, круглий годинник із рухомими стрілками, геометричний пазл і лабіринт-доріжку. Дротяний лабіринт можна перевернути всередину кубика для зручного зберігання.

Кубик для розвитку виготовлений із дерева та металу, відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM. Усі деталі досконало відшліфовані.

Матеріал: дерево.

Розмір: 30x30x55 см.

Розмір коробки: 33x34x33 см.

Вага: 4.8 кг.

Гарантійний термін: 6 місяців.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Кеша1613.00 грн.