Кубики дерев'яні 4 штуки, Viga Toys Пазл Фермерські звірята 50835

Кубики дерев'яні 4 штуки, Viga Toys Пазл Фермерські звірята 50835

Краща ціна: 214.00 грн.

Бренд: Viga Тoys, Китай

Кубики дерев'яні "Пазл Фермерські звірята", Viga Toys, 50835. В наборі 4 штуки одного розміру 4.5x4.5 см. Свійські тварини.

Для дітей від 2 років.

Пазл-кубики від Viga Toys Веселі звірятка допоможуть дитині в пізнанні світу в ігровій формі. Із 4 дерев'яних кубиків можна скласти 6 картинок із зображеннями свійських тварин. Він буде цікавий дітям переддошкільного віку від 2 років.

Збирання пазла у вигляді кубиків дозволяє дітям розвинути уважність, інтелект, мислення, пам'ять. Переставляння дерев’яних блоків також тренує м'язи рук. Пазл рекомендований для занять у педагогіці Монтессорі.

У наборі ви знайдете 4 дерев'яні кубики розміром 4,5 см із барвистими малюнками. Дитина буде надовго захоплена новою грою, розвине колірне сприйняття, вивчить назви тварин. Дерев'яні іграшки дають приємні тактильні відчуття, зміцнюють емоційне благополуччя.

Пазли Viga Toys роблять із дерева, вони міцні та довговічні. Барвники – нешкідливі. Як і вся продукція компанії, пазл-кубики відповідають європейському EN71 та американському ASTM стандартам безпеки та якості.

У комплекті 4 кубика із зображеннями 6 фермерських тварин.

Матеріал: дерево.

Розмір коробки: 18x18x5 см.

Гарантійний термін: 6 місяців.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Кеша214.00 грн.