Кубики дерев'яні 4 штуки, Viga Toys Пазл Підводний світ 50161

Кубики дерев'яні 4 штуки, Viga Toys Пазл Підводний світ 50161

Краща ціна: 204.00 грн.

Бренд: Viga Тoys, Китай

Кубики дерев'яні "Пазл Підводний світ", Viga Toys, 50161. В наборі 4 штуки одного розміру 4.5x4.5 см. Тварини підводного світу.

Для дітей від 2 років.

Чи може 2-річний малюк зібрати з кубиків симпатичного мешканця моря – дельфіна, черепашку, краба? Так, якщо до нього в руки потрапить пазл-кубики Підводний світ від Viga Toys!

Цей ігровий набір складається з 4 дерев'яних кубиків, де кожна сторона є частиною картинки-пазла. Усього їх можна зібрати 6 штук. У малюка вийдуть барвисті зображення кита, краба, рибки, черепахи, морського коника та зірки.

Збираючи ці прості дерев'яні пазли, дитина набуває безліч важливих знань і вмінь. По-перше, вона розширює свій кругозір, тренує мислення. По-друге, розвиває дрібну моторику, отримує досвід тактильної взаємодії з природним матеріалом – деревом. По-третє, вчиться мислити логічно, сприймати предмети як частинами, так і цілісно.

Пазл-кубики від Viga Toys Підводний світ – ефективна іграшка для методики Монтессорі. Вона дає дитині не лише матеріал для розвитку, а й основу для роздумів, із ранніх років привчає до самостійної практичної роботи.

Матеріал: дерево.

Розмір коробки: 18x18x5 см.

Гарантійний термін: 6 місяців.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Papuas204.00 грн.
Кеша214.00 грн.