Кубики дерев'яні 5 штук, Viga Toys PolarB Сортуємо і складаємо 44016

Кубики дерев'яні 5 штук, Viga Toys PolarB Сортуємо і складаємо 44016

Краща ціна: 453.00 грн.

Бренд: Viga Тoys, Китай

Кубики дерев'яні "PolarB Сортуємо і складаємо", Viga Toys, 44016. В наборі 5 штук різного розміру. Тварини, цифри, геометричні фігури.

Для дітей від 1 року.

Із дерев'яними кубиками Viga Toys PolarB Сортуємо і складаємо на дитину чекає розвиваюча гра. У наборі 5 кубиків, на кожній із трьох сторін зображення: цифри, букви, візерунки. А 4 дерев'яні форми відповідають фігурним отворам на кубиках. Усі кубики різного розміру, з них можна побудувати пірамідку, вибудовуючи блоки в порядку зменшення.

Розвивальна іграшка зацікавить малюків переддошкільного віку від 12 місяців. Складаючи і розглядаючи кубики, малюк потренує м'язи рук, зорово-моторну координацію, запам'ятає цифри до 5, кількох тварин. Сортування предметів за формою розвиває логічне мислення та уважність. Великі чіткі цифри і візерунки, що відповідають їм по кількості елементів, познайомлять із математикою.

Дерев'яна іграшка підходить для методики Монтессорі, а також інклюзивної освіти. Кубики із серії PolarB – розвивальна дерев'яна іграшка, виконана в пастельних відтінках. Так малюкові простіше зосередитися на корисній грі.

Блоки і кубики виготовлені з якісної деревини. Краї та поверхні гладко зашліфовані для комфортних і безпечних ігор. Уся продукція Viga Toys відповідає міжнародним сертифікатам якості: американському ASTM, європейському EN71.

У комплекті 5 кубиків різного розміру і 4 фігурні блоки.

Матеріал: дерево.

Розмір коробки: 9.7x9.7x18 см.

Гарантійний термін: 6 місяців.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Papuas453.00 грн.