Книжка-іграшка Bunny’s bag, Libby's Book

Книжка-іграшка Bunny’s bag, Libby's Book

Краща ціна: 1490.00 грн.

Бренд: Libby's Book, Україна

Сенсорна іграшка «Bunny's bag» - це розвиваюча книга, яка рекомендується для гри дітям від 8 місяців до 4 років.

Bunny's bag має 12 окремих сторінок і 13 тем для активних ігор. Вона містить 33 окремих елемента, прикріплених липучкою, кнопками або гудзичками. Всі елементи можуть використовуватися для гри і вивчення рахунку, квітів, розвитку тактильного сприйняття і дрібної моторики рук вашої дитини.

Найбільшою особливістю Bunny's Bag є відсутність зшитих разом сторінок, всі їх можна використовувати окремо. Більш того, дитина може грати з різними сторінками одночасно. Ще одна особливість - сама сумка. Ми запевняємо вас, що малюкові напевно сподобатися використовувати сумку не тільки для зберігання сторінок, але і для гри з іншими улюбленими іграшками.

Розміри сторінок: 22 х 25,5 см.

Розміри сумки: 25 х 27 х 12 см.

Зміст:

1. Сумка: Кролик з повітряними кулями.

Малюк вивчить жовтий, рожевий, синій кольори і поліпшить дрібну моторику своїх пальчиків, прикріплюючи кульки на сторінку (кульки містять кнопки).

2. Сонце

Розвиваємо дрібну моторику, граючи з маленькими намистинками, нанизаними на промінчики сонця, і яскравими гудзиками, пришитими до сторінки. Дзвіночки прикріплені до сонячного променя і фокусують увагу під час гри. Сонце прикріплено до сторінки на липучці. Воно вільно відділяється від сторінки і може використовуватися як окремий елемент для гри.

3. Лічба

Вивчаємо поняття погоди. З хмари йде дощ (сині дерев'яні намистини, нанизані на стрічки), і містить блискавку, яка рухається уздовж стрічки. Ви завжди можете додати сонце з попередньої сторінки, щоб поліпшити гру.

4. Квітка

Кожна пелюстка квітки прикріплена до сторінки з допомогою гудзики відповідного кольору. Дитина вчиться користуватися гудзиками, навички стануть в нагоді при подальшому застібанні і розстібання одягу.

5. Музичний метелик

У кожне крило метелика вшито дзвіночок, який весело дзвенить при русі крил.

6. Жаба

Малюк вчиться застібати / розстібати пояс жаби. Під кожною лапою ховається гудзик у вигляді тварини.

7. Дівчинка з косичками

На сторінці вчимося заплітати волосся, використовувати гумку для волосся.

8. Пазл Рибка

М'який пазл з 6 деталями на липучці.

9. Піраміда

Піраміда - одна з перших іграшок дитини. На цій сторінці вчимо основні кольорах веселки, про те, як співвідносити розміри деталей, розрізняти поняття «великий-маленький» і «високий-низький».

10. Равлик

Малюк вчиться протягувати шнурок в намистини, пришиті до раковині равлика.

11. Будинок друзів

У будинку живуть п'ять тварин: ведмідь, заєць, лисиця, миша і єнот. Ці тварини - фігурки пальчикового театру, які можна одягати на пальчики як малюкові так і дорослому. Тварини створені водостійкою печаткою на фетрі.

12. Обідній набір

За допомогою цієї сторінки дитина може засвоїти поняття посуду (тарілка, ложка, виделка, ніж) і приготувати обід з мамою. Набір включає картопля фрі, сосиски, смажене яйце, салат і помідор.

13. Медуза

Дана сторінка присвячена морській темі. Весела медуза рухається вгору і вниз уздовж стрічки, прикріпленої до сторінки. Дерев'яні рибки також є елементами, які рухаються уздовж стрічки зліва направо.

Матеріал:

Всі елементи книги виконані з екологічно чистих матеріалів. Основа книги - фетр товщиною 2 мм (100% поліестер), елементи - дерев'яні фігурки, дерев'яні намистини, липучка, репсові і атласні стрічки.

Де купити:

інтернет-магазинцінаперейти в магазин
Libby's Book1490.00 грн.